Vienos rūšies dvigubas langas jungtys ir Multimode 1 x 2, 2 x 2 lydyto pluošto šviesolaidžio Lc jungtys praradimas

Vienos rūšies dvigubas langas jungtys ir Multimode 1 x 2, 2 x 2 lydyto pluošto šviesolaidžio Lc jungtys praradimas

Funkcijos mažai perteklinis nuostolis Įvairių sukabinimo santykis Kompaktiško dydžio prašymus Ilgo nuotolio telekomunikacijų

Function

Funkcijos

Mažai perteklinis nuostolis

Įvairių sukabinimo santykis

Kompaktiškas dydis

Programos

Ilgo nuotolio telekomunikacijų

CATV sistemos andamp; Fiberoptic jutikliai

Vietinio tinklo

Eksploatavimo specifikacijos.


Parametras

Specifikacijos

Sukabinimo santykis50/50%
Prievado konfigūraciją1 x 2 arba 2 x 2
Kryptį≥ 55dB
Darbinė temperatūra-20 iki + 75 ° C (nuo – 40 iki + 85 ° C Laisvas pagal pageidavimą)
Laikymo temperatūra-40 iki + 85 ° C
Pluošto tipasCorning Vienmodės SMF-28, DS pluošto arba flexcore
Pluošto galiuku ilgis1m
Paketo matmenys (mm)Pakuotės M, N, A, B, C


Užsakymo informacija


T

T
TTTTTTTTTTTT
Tipas
Laipsnio
Bangos ilgis
Sukabinimo santykis arba slopinimas (dB)
Uosto
Paketas
Galiuku stilius
Pluošto tipas
Į/iš jungties

S= Vienmodės standarto jungtis
W= Vienmodės Wideband pora

S =Specialus
P
= P klasės
A= A klasės

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1 x 2
0202= 2 x 2
M= Pakuotė M
N= Paketas N
A= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= 250um plikomis pluošto
2= 900um striukė
3= 3mm kabelis

0= SMF-28
D= DS pluošto
S= Special

0= None
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= SC/UPC
7= SC/APC
X= Special


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų vienos rūšies dvigubas langas jungtys ir multimode 1 x 2, 2 x 2 kondensuotų optinio lc šviesolaidžio jungtys nuostolių dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: vienos rūšies dvigubas langas jungtys ir multimode 1 x 2, 2 x 2 lydyto pluošto šviesolaidžio lc jungtys nuostolių gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop