Vieno, dviejų-etapas-izoliatorius pluošto šviesolaidžio žymėjimo mašina kaina ir naudojami pluošto regos nervo diodas pulsine gaminių

Vieno, dviejų-etapas-izoliatorius pluošto šviesolaidžio žymėjimo mašina kaina ir naudojami pluošto regos nervo diodas pulsine gaminių

Vieno etapo izoliatorius 1. Aprašymas: vienos pakopos izoliatorius yra toks pasyvus optinis įtaisas

Function

Vienos pakoposIzoliatorius

1Aprašymas

Vienos pakopos izoliatorius yra toks pasyvus optinis įtaisas, jos pagrindinė funkcija yra realizuoti realiai perduoti optinio signalo ir slopina atvirkštinio šviesos.

2Funkcijos

Mažas įterpties nuostoliai

didelė izoliacija

Aukštos atgal nuostolių

Mažas PDL

3Programos

EDFA

Optinio pluošto testavimo sistemos

CATV sistemą

Telekomunikacijų sistemos

Belaidžio tinklo

4Specifikacijos

Parametras

Klasės P

A klasės

Veiklos bangos ilgis(nm)

1310 ar 1550

Izoliacijos @ Passband (dB)

≥40

≥38

Išskyrimas (dB)

≥32

≥30

Įterpimo nuostolių @ Passband (dB)

0.35

0.5

Įterpties nuostoliai (dB)

≤0.6

≤0.7

Grąžinimo nuostolių (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0,1

PMD (PB)

0,2 (0.05 pagal pageidavimą)

Veikimo diapazonas bangos ilgis (nm)

±15

Eksploatacijos temperatūra))

-20 + 70

Saugojimo temperatūra))

-40 + 85

Pluošto tipas

Corning SMF-28

Pluošto ilgis (m)

1 metras kiekvieno galo

PaketasMatmenys (mm)

5.5×30

Perdavimo Power(mW)

300

Pastaboswithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Užsakymo informacija:

ISO tipas

Veiklos bangos ilgis

Laipsnio

Pluošto tipas

Pluošto ilgis

Jungtis

SIS =Vieną

13 = 1310 nm daugiamodis optinis
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L juosta

S = Special

P = P klasės

= A klasės

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1. 5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = nieko
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PO SC

1Aprašymas

Dviejų etapų izoliatorius yra savotiškas optinių komponentų, jos pagrindinė funkcija yra realizuoti realiai perduoti optinio signalo ir slopina atvirkštinio šviesos.

2Specifikacijos

Parametras

Klasės P

A klasės

Veiklos bangos ilgis(nm)

1310 ar 1550

Izoliacijos @ Passband (dB)

≥55

≥53

Išskyrimas (dB)

≥46

≥45

Įterpimo nuostolių @ Passband (dB)

0.5

0.6

Įterpties nuostoliai (dB)

≤0.8

≤0.8

Grąžinimo nuostolių (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0,1

PMD (PB)

0,1 (0.05 pagal pageidavimą)

Veikimo diapazonas bangos ilgis (nm)

±30

Eksploatacijos temperatūra))

-20 + 70

Saugojimo temperatūra))

-40 + 85

Pluošto tipas

Corning SMF-28

Pluošto ilgis (m)

1 metras kiekvieno galo

PaketasMatmenys (mm)

5.5×30

Perdavimo Power(mW)

300

Pastaboswithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Užsakymo informacija:

ISO tipas

Veiklos bangos ilgis

Laipsnio

Pluošto tipas

Pluošto ilgis

Jungtis

SIU =Dvigubos

13 = 1310 nm daugiamodis optinis
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L juosta

S = Special

P = P klasės

= A klasės

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1. 5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = nieko
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PO SC


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų, vieno, dviejų-etapas-izoliatorius pluošto šviesolaidžio lazerinio ženklinimo mašinos kaina ir naudojami pluošto šviesolaidžio diodas pulsine gaminiai dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: vieno, dviejų-etapas-izoliatorius pluošto šviesolaidžio lazerinio ženklinimo mašinos kaina ir naudojami pluošto šviesolaidžio diodas pulsine produktų gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop