RS232/rs485 optiškai (galvaniškai) izoliatorių poliarizacija-išlaikyti-optinis-Isoltor

RS232/rs485 optiškai (galvaniškai) izoliatorių poliarizacija-išlaikyti-optinis-Isoltor

Poliarizacija išlaikyti optiniai izoliatoriai savybės: 1. didelė izoliacija 2. mažas įterpimo nuostolių 3. didelį grąžinimo Loss 4. didelis išnykimo santykis

Function

PolarizationMaintainingOpticalIsolator

Įranga:

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. HighExtinctionRatio

5. OpticalPathEpoxyFree

Naudojimo sritys:

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberOpticLinks

3. FiberOpticSystemsTesting

4. FiberOpticLANSystems

5. telekomunikacijų

PerformanceSpecifications

Parametras

SingleStage

DualStage

OperatingWavelength(nm)

1310, 1480or1550

TypicalIsolation(dB)

40

58

MinimumIsolation(dB)

≥30

≥46

TypicalInsertionLoss(dB)

0.4

0.6

MaximumInsertionLoss(dB)

≤0.6

≤0.8

MinimumReturnLoss(In/out)(dB)

55/50

55/50

Min.ExtinctionRatio(dB)

20~23

Bandwidth(nm)

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10~+75

StorageTemperature(℃)

-40~+85

FiberType

250umor400umPMFiber

FiberLength(Min.)

1.0metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL35(50mmincludingrubberboots)

PowerHanding(mW)

500

* Theabovespecificationsarefordevicewithoutconnectors.

** Fordevicewithconnectors, insertionlosswillbe0.3dBhigher, RLwillbe5dBlowerandERwillbe2dBlower.

OrderingInformation

XXXX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Bangos ilgis

Laipsnio

PigtailStyle

FiberLength

Paketas

– / OutConnector

PMIS = SingleStage

↑ = DualStage

13 = 1310 nm daugiamodis optinis

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

1 = Barefiber

2 = 900umJacket

1 = 0,75 m

2 = 1,0 m

3 = 1. 5 m

S = CustomLength

A = 5,5 X 34

B = kiti

0 = nieko

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PO SC



Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų optiškai (galvaniškai) rs232/rs485 izoliatorius poliarizacija-išlaikyti-optinis-isoltor dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: Optiškai (galvaniškai) RS232/rs485 izoliatorius poliarizacija-išlaikyti-optinis-isoltor gamintojai, gamyklos, pagamintas Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop