Galiuku-Nemokami žaidimai-vietos-izoliatorius optiškai (galvaniškai) izoliatorių Ethernet optiniai izoliatoriai jungiklis lustas

Galiuku-Nemokami žaidimai-vietos-izoliatorius optiškai (galvaniškai) izoliatorių Ethernet optiniai izoliatoriai jungiklis lustas

Yra 1. didelė izoliacija 2. Kompaktiško dydžio prašymus 1. Optiniai stiprintuvai 2 šviesos šaltinis. Derinamieji lazerio modulis

Function

Funkcija

1. HighIsolation

2. CompactSize

Programos

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Parametras

Specifikacija

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Bangos ilgis

FiberLength

– / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = individualus

13 = 1310 nm daugiamodis optinis

15 = 1550nm

X = pritaikyti

1 = 1,0 m

2 = 1. 5 m

3 = 2,0 m

X = pritaikyti

0 = nieko

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PO SC


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų galiuku-Nemokami žaidimai-vietos-izoliatorius optiškai (galvaniškai) izoliatorius ethernet optiniai izoliatoriai jungiklis lustas aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: galiuku-Nemokami žaidimai-vietos-izoliatorius optiškai (galvaniškai) izoliatorių ethernet optiniai izoliatoriai jungiklis lustų gamintojams, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop