Mini-cwdm-mux-demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm modulis

Mini-cwdm-mux-demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm modulis

Pagrindinė Info SOPOfiber ' s Mini dydžio šiurkščiavilnių bangos skyriaus Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM), naudojate integruotą optiniai moduliai

Function

Pagrindinė informacija

Modelis NO.:MCWDMSertifikavimas: ISO, pavojingų medžiagų naudojimo apribojimo
Būklė: naujasPrekės ženklas: apnašas
Kilmė: Shenzhen, KN

SOPOfiberand #39; sMini dydžio šiurkščiavilnių bangos skyriaus varistoriai (Mini CWDM, MCWDM), yra integruotas optiniai moduliai, naudojant SOPOfiberand #39; s nuosavybės optinio suolelio platforma, kuri gali žymiai pagerinti optines charakteristikas, o taip pat sumažinti gamybos sąnaudas. Palyginti su thecommon standartinis CWDM modulis, SOPOfiberand #39; s Mini CWDM trunka daug mažesnius pakuotės dydis. Daug vietos gali būti saugomi taikant ir tuo tarpu parametrai ir efektyvumo yra daug geriau. Visi SOPOfiberand #39; s CWDM moduliai yra Telcordia kvalifikaciją. (Patenkinti TELCORDIA GR-1221-CORE)
Funkcijos
Mini dydžio
Didelis patikimumas
Mažas įterpties nuostoliai ir geriau vienodumas
Itin didelis terminis patvarumas
Epoksidinės be optinio kelio
Atitinka RoHS
Programos
CWDM sistema
CATV sistemą
Tinklo modernizavimas
Specifikacija

ParametrasVienetoVertybės




Kanalo numerisCH488(+E1)8(+E2)

Centrinės bangos ilgisnm1270, 12901610 ar 1271, 12911611




PassbandKanalaiMin.nm+/-6.5


Atnaujinti prievadoMin.
1310+/-501260~1457


IzoliacijosMUXGretimo kanaloMin.dB30

Ne gretimus kanalasMin.40




Atnaujinti prievadoMin.15




DemuxGretimo kanaloMin.30



Ne gretimus kanalasMin.40




Atnaujinti prievadoMin.15




Įterpties nuostoliaiKanalaiDidž.dB1.01.51.61.8
Atnaujinti prievadoDidž.

1.21.2

Bangelę į PassbandDidž.dB0.3



KryptįMin.dB50



Poliarizacijos plokštumos sukimas nuo nuostoliųMaxdB0.15



Poliarizacijos režimas dispersijaMaxPS0.10(GD)



Grąžinimo praradimasMin.dB45



Pluošto tipasCorning SMF-28 with900mmloose Vaizdeliai





Pluošto ilgism1.0+/-0.1




GaliaMaxmW500



Darbinė temperatūraandamp; #186; C-10~70




Laikymo temperatūraandamp; #186; C-40~85




Paketo aspektasmm(L) 60 (W) x 29 x (H) 10




1. visas specifikacijas įtraukti darbinę temperatūrą ir visų valstybių poliarizuotumo.
2. reikšmių nepadaro jungtys ir įterpties nuostoliai jungtis-pora 0.20dB (tipinis) ir 0.30dB (maks.).
3. pluošto ilgis yra guminiai batai ir neapima jungtis.
Užsakymo informacija

MCWMXXXXXXXXX

Kanalo numerįExpress uosto1-asis kanalasPluošto tipasPluošto ilgisĮ/iš jungties
04 = 4 kanalų
08 = 8 kanalų
16 = 16 kanalo
0 = nieko
1 = 1310 (+/-pasaulyje 50 nm)
2 = (1260 ~ 1458nm)
S = Special
27 = 1270nm
...
47 = 1470nm
49 = 1490nm
...
61 = 1610nm
SS = specialusis
1 = plikomis pluošto
2 = 900um prarasti Vaizdeliai
1 = 1 m
2 = 2 m
S = nurodyti
0 = nieko
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PO SC
S = nurodyti


Mini dydžio šiurkščiavilnių bangos skyriaus Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM), yra integruotos optiniai moduliai, naudojant mūsų patentuota optinio suolelio platforma, kuri gali žymiai pagerinti optines charakteristikas, o taip pat sumažinti gamybos sąnaudas. Palyginti bendro standartinio CWDM modulis, Flyinand #39; s Mini CWDM trunka daug mažesnius pakuotės dydis. Daug vietos gali būti saugomi taikant ir tuo tarpu parametrai ir efektyvumo yra daug geriau. Visi Flyinand #39; s CWDM moduliai yra Telcordia kvalifikaciją. (Patenkinti TELCORDIA GR-1221-CORE)

Funkcijos

• Mini dydis

• Didelis patikimumas

• Mažas įterpties nuostoliai ir geriau vienodumas

• Itin didelis terminis patvarumas

• Epoksidinės be optinio kelio

• Atitinka RoHS

Programos

• Atitinka RoHS

• CATV sistemos

• Tinklo modernizavimas

Specifikacija

Parametras

Vertybės

Kanalo numeris

4

8

8 + E1

8 + E2

Centrinis Wavelength(nm)

1270, 1290... 1610 arba 1271, 1291... 1611

Kanalų atskyrimus (nm)

20

Passband(nm)

Kanalai

+/-6.5

Atnaujinti prievado


1310+/-50

1260~1457

Isolation(dB)

Gretimo kanalo

andgt, 30

Ne gretimus kanalas

andgt, 40

Atnaujinti prievado

andgt; 15

Įterpimo Loss(dB)

Kanalai

1.0

1.5

1.6

1.8

Atnaujinti prievado



1.2

1.2

ChannelRipple(dB)

andlt; 0,3

Pluošto tipas

Corning SMF-28 su 900mm Laisvas Vaizdeliai

Poliarizacijos plokštumos sukimas priklauso nuo Loss(dB)

andlt; 0,15

Poliarizacijos režimas Dispersion(ps)

andlt; 0,1

Directivity(dB)

andgt, 50

Grįžti Loss(dB)

andgt, 45

Tvarkymo didžiausia galia (mW)

500

Veiklos Temperature(℃)

-5 ~ + 70

Laikymo Temperature(℃)

-40 ~ + 85

Pakuotėje Dimension(mm)

P1: L 44 x W25 x H6 P2: L53.8 x W28 x H8

P3: L54 x W32 x H7.4

Pastaba:

1. virš specifikacija yra įtaisas be jungties.

2. P1, P2: Skaidulų išvažiavimas abi pusės; P3: Pluošto išvažiavimas iš vienos pusės.

Užsakymo informacija

MCWM

XX

X

XX

X

X

X

XX


Kanalų skaičius

Express uosto

1-asis kanalas

Pluošto tipas

Pluošto ilgis

Jungtis

Paketo tipas

04 = 4 kanalų

08 = 8 kanalų

……

N = NChannel

0 = nieko

1 = 1310 (+/-pasaulyje 50 nm)

2 = (1260 ~ 1458nm)

S = Special

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = specialusis

1 = plikomis pluošto

2 = 900um prarasti Vaizdeliai

1 = 1 m

2 = 2 m

S = nurodyti

0 = nieko

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PO SC

P1 = 44 x 25 x 6

P2 = 53,8 x 28 x 8

P3 = 54 x 32 x 7.4




Sopofiber siūlo per visą asortimentą, CWDM Mux-Demux ir optinis pridėti Drop Multiplexer (OADM) vienetais pagal visų rūšių prašymus ir tinklo sprendimus. Kai kurios dažniausiai pasitaikančios problemos yra: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/RITA, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx ir kabelinė televizija.

Sopofiber ir #39; Šiurkščiavilnių bangos skyriaus komutatoriumi (CWDM Mux/Demux) naudoja ploną dangos technologija ir patentuoto dizaino srautas metalo klijavimas mikro optika pakuotės. Ji suteikia mažai įterpties nuostoliai, didelis kanalų išskyrimas, platus praeiti juosta, žemos temperatūros jautrumo ir Epoksidinių nemokamai optinio kelio. Mūsų CWDM Mux Demux produktai suteikia iki 16 kanalų ar net 18 kanalo Multiplexing ant vieno pluošto.

Tiesiai į mažas įterpties nuostoliai reikalingas WDM tinkluose, mes taip pat galite pridėti "Skip komponentas" CWDM Mux/Demux modulyje sumažinti IL kaip alternatyva. Standartinis CWDM Mux/Demux pakuotės tipo apima: ABS langelį pakuotės, LGX pakcage ir 19" 1U vidutinio dydžio įmonėms.

Programos

• Linijos stebėjimas

• WDM tinklas

• Telekomunikacijų

• Mobiliojo ryšio programa

• Fiber optinis stiprintuvas

• Prieigos tinklas

Eksploatavimo specifikacijos.

Parametras

4 kanalų

8 kanalų

16 kanalų

MUX

Demux

MUX

Demux

MUX

Demux

Kanalo bangos ilgis (nm)

1270~1610

Centro bangos ilgis (nm) tikslumas

±0.5

Kanalų atskyrimus (nm)

20

Kanalo Passband (@-0.5dB pralaidumo (nm)

andgt, 13

Įterpties nuostoliai (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Kanalo vienodumą (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanalo Ripple (dB)

0.3

Išskyrimas (dB)

Greta

N/A

andgt, 30

N/A

andgt, 30

N/A

andgt, 30

Ne gretimų

N/A

andgt, 40

N/A

andgt, 40

N/A

andgt, 40

Inertion nuostolių temperatūros jautrumą (dB/℃)

andlt; 0,005

Bangos temperatūra keičiasi (nm/℃)

andlt; 0,002

Poliarizacijos plokštumos sukimas priklauso nuo praradimo (dB)

andlt; 0,1

Poliarizacijos režimas dispersija

andlt; 0,1

Kryptį (dB)

andgt, 50

Grįžti Loss(dB)

andgt, 45

Tvarkymo didžiausia galia (mW)

300

Opterating temperatūra (℃)

-5~+75

Laikymo temperatūra (℃)

-40~85

Paketo matmuo (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

Specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Virš specifikacija yra įtaisas be jungties.

Užsakymo informacija

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX

Kanalų atskyrimus

Kanalų skaičius

Konfigūracija

1-asis kanalas

Pluošto tipas

Pluošto ilgis

Į/iš jungties

C = CWDM tinklelis

04 = 4 kanalų

08 = 8 kanalų

16 = 16 kanalo

18 = 18 kanalas

N = N kanalo

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = specialusis

1 = plikomis pluošto

2 = 900um prarasti Vaizdeliai

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = nurodyti

0 = nieko

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PO SC

S = nurodyti

Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm modulis gbic mini-cwdm-mux-demux savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: mini-cwdm-mux-demux gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm modulis gamintojai, fabriko, pagamintas Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop