Paskatino pluošto Optic Splice pluošto regos laido FTTHFTTX Pass 1550nm atspindi 1310 nm daugiamodis optinis FWDM filtro WDM kaina

Paskatino pluošto Optic Splice pluošto regos laido FTTHFTTX Pass 1550nm atspindi 1310 nm daugiamodis optinis FWDM filtro WDM kaina

FTTH/FTTx praeiti 1550nm apmąstymais 1310 nm daugiamodis optinis FWDM filtro WDM FTTX filtras WDM modulis plačiai naudojamas EDFA, Ramano stiprintuvai

Function

FTTH/FTTx Pass 1550nm atspindi 1310 nm daugiamodis optinis FWDM filtro WDM

FTTX filtras WDM modulis plačiai naudojamas EDFA, Ramano stiprintuvai, WDM tinklus ir skaidulinės optikos prietaisų pagrįsta plonos plėvelės filtrą (TFF) technologija. Prietaisas sujungia arba atskiria šviesos skirtingais ilgiais platų bangų ilgio diapazone. Gali plėsti vieno pluošto galimybės pasiekti dvikryptis ryšys, todėl plačiai naudojami optinio tinklo modernizacija ir plėtra, arba įvesti naują išsamų verslo ir pan.

Sopofiberprovides filtras pagal bangos kolektyviąją (WDM) filtravimo įrenginiai, kurie yra pritaikyti konkretaus bangos ilgio juostos, skirtos specialiems pervežimams. Kaip jūs galbūt žinote, pati GEPON sistema dirba 1310/1490, todėl CATV signalo čia pristatomas per patį fiber naudojant 1550nm ir FWDM yra vieta, kur visi šioje getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Prekės detalės

Slaptažodis (perdavimo) kanalas: 1550nmReflection kanalas: 1310nmHigh atskirai, patikimumą ir kanalo isolationLow įterpties nuostoliai ir puikus aplinkos reliabilityRoHS Compliant

Paketo tipas

Plieninių vamzdžių paketą 250um plikomis pluošto ir 900um pluošto
ABS lauke 900um, 2.0mm ir 3.0mm kabeliui
Pastaba: 250um ant pliko pluoštas yra per daug finne turi būti komplektuojama su jungtis

Braižyba

A paveikslasyra T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX filtras WDM
Nuotraukų Bskirtas T15/R13, T13/R1415, T15/R1314 T1314/R15 FTTX filtras WDM

Programa

Užsakymo informacija

Prekės

Bangos ilgis

Pluošto tipas

Paketo tipas

Jungtis

Pluošto ilgis

FTTX filtras WDM

Kodas

TX:transmission bangos range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

plieninis vamzdis

ABS langelį

LGX kasetė

1U Rack Mount

Nė vienas

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

SC/UPC

SC/APC

Kiti

1m
2m

RX: atspindys bangos range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310 nm daugiamodis optinis

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp, 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp, 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp, 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp, 1550nm

RX: 1310 nm daugiamodis optinis

T3149/R55

TX:1310andamp, 1490nm

RX: 1550nm


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų paskatino pluošto skaidulų sandūrų pluošto šviesolaidžio laidą ftthfttx praeiti 1550nm atspindi 1310 nm daugiamodis optinis fwdm filtro wdm kaina dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: paskatino šviesolaidį sudurti pluošto šviesolaidžio laidą ftthfttx praeiti 1550nm atspindi 1310 nm daugiamodis optinis fwdm filtro wdm kainą gamintojams, gamyklos, pagamintas Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop