Fixed-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc kabelis

Fixed-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc kabelis

Aprašymas ilgalaikio jungė SC/UPC Fiber Optic slopintuvas 1 ~ 25dB pasirenkamas fiksuotas slopintuvus yra naudojami pagal paskirtį, kai iš anksto nustatytą šviesos nuostolio suma yra nustatyta.

Function

Aprašymas
Fiksuotas jungė SC/UPC Fiber Optic slopintuvas 1 ~ 25dB pasirinktinai
Ilgalaikio slopintuvus naudojami programų kai yra nustatyta iš anksto nustatytą šviesos nuostolio sumą.
Mes siūlome, LC, FC, SC, ST, MU nustatytas slopintuvas su skirtingų mažinimo laipsnį nuo 1dB iki 25dB.
Pagrindinės funkcijos
• Bellcore suderinamas
• Bangos nepriklausomas
• Ilgaamžiškumas andamp; Paprasta ir patikima konstrukcija
Specifikacijos
• Veiklos bangos ilgis: SM: 1310 nm daugiamodis optinis, 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• Grąžinimo praradimas: daugiau nei 55dB (UPC)
• Elektrinio tikslumas: +/-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Poliarizacija priklauso nuo praradimo: mažiau nei 0.2dB
• Max. Optinio įėjimo galia: 200mW
• Darbinės temperatūros diapazonas: -40 ~ 80 ° C

Aprašymas
Fiksuotas jungė SC/UPC Fiber Optic slopintuvas 1 ~ 20dB pasirinktinai
Ilgalaikio slopintuvus naudojami programų kai yra nustatyta iš anksto nustatytą šviesos nuostolio sumą.
Mes siūlome, LC, FC, SC, ST, MU nustatytas slopintuvas su skirtingų mažinimo laipsnį nuo 1dB, 20dB.


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc kabelis dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: Fixed-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator lc kabelių gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop