Pluošto regos lempa medžiagos filtras-wdm-fttx-1625nm mokymo komunikacijos bendrovių imtuvas objektyvas ekranas

Pluošto regos lempa medžiagos filtras-wdm-fttx-1625nm mokymo komunikacijos bendrovių imtuvas objektyvas ekranas

Optinio pluošto filtro WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 optinis filtras yra įrankis, kuris vartojamas bangos ilgio pasirinkimo

Function

Optinio pluošto filtro WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625

Optinis filtras – tai priemonė, kuri naudojama bangos pasirinkimą, kurį galite pasirinkti reikiamą ilgiai yra daugelio bangos ir atmesti to bangos. Jis naudojamas bangos ilgio pasirinkimo, optinis stiprintuvas, triukšmo filtras įgyti išlyginimo, optinio tankinimo / demultiplexing.

Optinio pluošto filtro WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 yra pagaminti specialūs Optiniai komponentai ir pažangias technologijas, kad giliai praneštų, 1250-1590nm bangos perduoti bet efektyviai atspindi 1600-1670nm bangos. Šis produktas daugiausia naudojamas optinio pluošto on-line bandymai. Tai yra idealus komponentas 1625/1650nm optinio pluošto filtravimo.

Pagrindinės funkcijos

Didelis šviesos transmittanceHigh isolationLow PDLEffect temperatūra yra smallLength: 1MFiber skersmuo: 0.9mmConnector: FC/UPC

Programos

FTTX linijos testingOTDR stebėti module1625/1650nm filtro sistema

Specifikacija

Parametrai

Vertė

Vieneto

Atspindys bangos ilgio diapazonas

1600-1670

nm

1625nm pralaidumas

80-90

%

1650nm pralaidumas

75-85

%

Perdavimo bangos ilgio diapazonas

1250-1590

nm

1310 nm daugiamodis optinis išskyrimas

≥50

dB

1490nm izoliacija

≥45

dB

1550nm išskyrimas

≥38

dB

PDL

≤0.3

dB

Temperatūros poslinkio faktorius

≤2

%

Didž. Maitinimo rankena

300

mW

Naudojimo temperatūra

-25~+70

Laikymo temperatūra

-40~+85

Optinio pluošto tipas

SM Φ0.9

/

Jungtis

FC/APC arba FC/PC

/

Korpuso medžiaga

SUS304

/


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų pluošto skaidulų lempos medžiagų filtras-wdm-fttx-1625nm mokymo komunikacijos bendrovių imtuvas objektyvas ekranas dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: pluošto skaidulų lempos medžiagų filtras-wdm-fttx-1625nm mokymo komunikacijos bendrovių imtuvas objektyvas vaizdinės reklamos gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop