Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase suderinama SFP + 1310 nm daugiamodis optinis 20 km IND siųstuvas-imtuvas

Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase suderinama SFP + 1310 nm daugiamodis optinis 20 km IND siųstuvas-imtuvas

Cisco XFP-10G-MM-SR suderinama 10GBASE-SR XFP siųstuvas-imtuvas (PRF, 850nm, 300m, LC, DOM) informacija apie OEM & stiprintuvą

Function

Cisco XFP-10G-MM-SR suderinama 10GBASE-SR XFP siųstuvas-imtuvas (PRF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Informacija apie

Cisco tikras

XFP-10G-MM-SR

Tiekėjo pavadinimas

Fiberstore

Formos tipas

XFP LIZDAIS

Max duomenų perdavimo sparta

10.3125Gbps

Bangos ilgis

850nm

Max kabelio ilgis

300m per OM3 PRF

Sąsaja

LC per du aukštus

Optiniai komponentai

VCSEL 850nm

Kabelio tipas

PRF

DOM paramą

taip

TX galią

-3.5 ~ 5.3dBm

Imtuvo jautrumas

andlt;-13dBm

Komercinės temperatūros diapazonas

0 – 70° C (nuo 32 iki 158° F)

HTS suderintos kodas

8517706000

OEM andamp; Muitinės

Bendradarbiaujame su įvairių pasaulio klasės OEM gamintojų daugiau nei 8 metai, Sopofiber yra pateikti individualų ir nebrangius sprendimus, aukštos kokybės visiems poreikiams ir specifikacijas, įskaitant optinio dizaino, mechaninis dizainas, spausdintinių valdyba (PCB) išdėstymą ir elektros projektavimas, programinės įrangos andamp; Programinės-aparatinės įrangos dizainas, integruota surinkimo, konkrečių etikečių, ir tt. Su bangos pardavimų ir palankūs klientų atsiliepimai, Sopofiber turi buvo sparčiai plečiasi visame pasaulyje ir tampa optinio ryšio pramonė pirmaujanti tiekėja. Jei jus sudomino mūsų produktai, prašome nedvejodami susisiekite su mumis.

Pakuotės andamp; Ženklinimas

Tai lengva paimti ir gerai apsaugotą siųstuvas pakuotės buvo paženklintos ir pažymėtos bysopofiberas numatytuosius parametrus. Individualų etiketės ar pakuotės sprendimai pateikiami kaip prašymą.

Cisco XFP-10GLR-OC192SR suderinamas 10GBASE-LR/LW ir OC-192/STM-64 SR-1 XFP siųstuvas-imtuvas (SMF, 1310 nm daugiamodis optinis, 10km, SC, DOM)

Informacija apie

Cisco tikras

XFP-10GLR-OC192SR

Tiekėjo pavadinimas

Fiberstore

Formos tipas

XFP LIZDAIS

Max duomenų perdavimo sparta

10.3125Gbps

Bangos ilgis

1310 nm daugiamodis optinis

Max kabelio ilgis

10km

Sąsaja

LC per du aukštus

Optiniai komponentai

DFB 1310 nm daugiamodis optinis

Kabelio tipas

SMF

DOM paramą

taip

TX galią

-6 ~ 0dBm

Imtuvo jautrumas

andlt;-14.5dBm

Komercinės temperatūros diapazonas

0 – 70° C (nuo 32 iki 158° F)

HTS suderintos kodas

8517706000


Cisco X2-10 GB-SR suderinama 10GBASE-SR X2 siųstuvas-imtuvas (PRF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Informacija apie

Cisco tikras

X2-10 GB-SR

Tiekėjo pavadinimas

Fiberstore

Formos tipas

X2

Max duomenų perdavimo sparta

10.3125Gbps

Bangos ilgis

850nm

Max kabelio ilgis

300m per OM3 PRF

Sąsaja

SC per du aukštus

Optiniai komponentai

VCSEL 850nm

Kabelio tipas

PRF

DOM paramą

taip

TX galią

-7,3 ~-1.2dBm

Imtuvo jautrumas

andlt; -11.1dBm

Komercinės temperatūros diapazonas

0 – 70° C (nuo 32 iki 158° F)

HTS suderintos kodas

8517706000



Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų cisco x2 xfp 10g lr sr mm oc192sr 10gbase suderinama sfp + 1310 nm daugiamodis optinis 20km ind siųstuvą-imtuvą dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: Cisco x2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase suderinama SFP + 1310 nm daugiamodis optinis 20 km ind siųstuvas-imtuvas gamintojai, gamyklos, pagamintas Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop