Dvikryptės rašybos SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet modulis siųstuvas-imtuvas

Dvikryptės rašybos SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet modulis siųstuvas-imtuvas

1、Product Įvadas: BIDI SFP SDHSONET yra kelių norma serijos 2,67 Gb/s siųstuvo-imtuvo modulis Integruojantis optika elektronika

Function

1、Product Įvadas:Dvikryptės RAŠYBOS SFP SDHSONET yra kelių norma serijos 2,67 Gb/s siųstuvo-imtuvo modulis Integruojantis optika elektronika

BIDI SFP SDHSONET

Dvikryptės RAŠYBOS kelių norma serijos 2,67 Gb/s siųstuvo-imtuvo modulis Integruojantis optika ir elektronika, Small Form

VeiksnysPrijungiamo (SFP)pakuotėje. Tai Multisource Agreement (MSA) suderinama, suprojektuota

veikti1310 nm ir 1550 nm. Norsoptimizuota ° c-48/STM-16,ji numato kelių norma

galimybes ir gali būtinaudojamas nuo ° c-3/STM-1(155 Mb/s) iki 2,7 Gb/s.Siųstuvo-imtuvo modulis mini GBIC SU multiRate

nustatyta, kad visiškaiOC-48 JURGITAsuderinamas sąsaja tarp RITA/SDH fotoninių sluoksnis irį

elektros sluoksnis. Jos mikroprocesoriusRemiantis modulinėdizainas vykdo visas funkcijas, nurodytas pagal

Modulis mini GBIC SU MSA suderinama2-vielos nuoseklusis skaitmeninisDiagnostikos, stebėjimo sąsaja, optiniai siųstuvai.

° C-48 / STM-16 yra su perdavimo tinklo linijagreitis iki 2488.32 Mbit/s

(apkrova: 2405.376 Mbit/s, kontaktinio tinklo: 82.944 Mbit/s). ° C-3/STM-1 yra tinklaseilutės superdavimo

iki 155.52 Mbit/s greičiu (naudingosios apkrovos: 148.608 Mbit/s, kontaktinio tinklo: 6.912 Mbit/s,taip pat kelias virš galvos)

naudojantskaidulinės optikos. Priklausomai nuo sistemos ° c-3 yra taip pat žinomas kaip STS-3(elektros lygis) ir STM-1

(SDH).Šie moduliai yra taip patnaudojamos Fast Ethernet taikymas. OC-12 arbaSTM-4 tinklo linija yra

perdavimo greitis yra iki 622.08 Mbit/s(apkrova: 601.344 Mbit/s;kontaktinio tinklo: 20.736 Mbit/s).

2、Product parametras:Dvikryptės RAŠYBOS SFP SDHSONET yra kelių norma serijos 2,67 Gb/s siųstuvo-imtuvo modulis Integruojantis optika elektronika

1234
5678
9101112
13141516

3. prekės savybės:Dvikryptės RAŠYBOS SFP SDHSONET yra kelių norma serijos 2,67 Gb/s siųstuvo-imtuvo modulis Integruojantis optika elektronika

·1-FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Upto2.67Gb/PDD-directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC-48/SDHSTM-16, FibreChannel1x/2 x, 1000BASE, STM-1/OC3, STM-4/OC12

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Vienas + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85C, - 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

Pristatymo ir aptarnavimo 4、:Dvikryptės RAŠYBOS SFP SDHSONET yra kelių norma serijos 2,67 Gb/s siųstuvo-imtuvo modulis Integruojantis optika elektronika

1) mokėti:

2 pristatymas:

3) aptarnavimas:

5、 rekomendacijos:Dvikryptės RAŠYBOS SFP SDHSONET yra kelių norma serijos 2,67 Gb/s siųstuvo-imtuvo modulis Integruojantis optika elektronika

1)SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

2)100BASE-SX yra Fast Ethernet versija per optinio pluošto

3)Modulis mini GBIC SU 4G SFP 4 g yra naudoti optinio pluošto ryšio ir lazerio gauna energijos tiekimo hotplug funkciją.

4)DWDM SFP Prievadų galima naudoti su vieno pluošto DWDM sistema ir dvigubo pluošto DWDM sistema

5)CWDM SFP specialios CWDM SFP TX ir RX su tos pačios bangos

6)Kompaktiškas SFP BUSP stora mažai figūras galima įdėti į BUSP siųstuvas-imtuvas

Aprašymas
Dvikryptės RAŠYBOS SFP + optiniai keitikliai yra mažas Form Factor siųstuvo-imtuvo modulis. Jis aiškiai skirtas didelės spartos ryšio programų, kurios reikalauja normos iki 10.7Gbps, tai turėtų būti suderinamas su SFF 8472 ir SFP + MSA. Modulis duomenų perdavimo ryšys 10km arba 40km 9/125um vienos rūšies pluošto. Optinė išvestis gali būti išjungta LVTTL logika aukšto lygio įvedimo, Tx išjungti. TX kaltės teikiama rodo, kad skilimo lazeriu. Signalas (LOS) produkcijos pateikiama nurodyti įvesties optinio signalo imtuvas arba saito būsenos su partneriu praradimas.
Funkcijos
• Iki 10, 7Gbps dvikrypčiams duomenų saitus
• Compliant su SFP + MSA su dviejų aukštų LC jungtis
• 1270/1330nm DFB lazerio siųstuvas ir 1330/1270nm PIN imtuvas
• Integruotas skaitmeninis diagnostikos funkcijos
• Vienos rūšies LC talpykla dvikryptė siųstuvas-imtuvas
• Vieno + 3.3V maitinimo ir LVTTL logika
• EEPROM su serijos ID funkcija
• Atveju darbinė temperatūra:-5 ° C iki 70 ° C
Programos
• 10GBASE-BX ne 10.3125 Gbps
• 10GBASE-BX ne 9.953Gbps
• 1000 base-LX Ethernet

Užsakymo informacija

Dalis Nr.

Duomenų perdavimo sparta

Atstumas

Bangos ilgis

Išėjimo galia (PSM)

Imtuvo jautrumo (PSM)

DDMI

FBP-27339-10xD

10Gbps

10km

T1270 DFB R1330PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-33279-10xD

10Gbps

10km

T1330 DFB R1270PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-27339-40xD

10Gbps

40km

T1270 DFB R1330PIN

-1~4

<-15

Y

FBP-33279-40xD

10Gbps

40km

T1330 DFB R1270PIN

-1~4

<-15

Y

PDF
Dvikryptės RAŠYBOS SFP + siųstuvas-imtuvas

1、Product Įvadas:Modulis mini GBIC SU 4G SFP 4 g yra naudoti optinio pluošto ryšio ir lazerio gauna energijos tiekimo hotplug funkciją.

Dvikryptės RAŠYBOS 4G serija yra maža formos faktorius prijungiamo modulis 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel ir 1000BASE-BX

Gigabitų eternetas vieno pluošto ryšių. Tai su SFP 20 kontaktų jungtis, leidžianti prijungti karšto

pajėgumų. Siųstuvas dalyje naudojamas 1 klasės lazeriu pagal standarto saugos reikalavimus

IEC 60825. Imtuvu naudojamas integruotas detektorius preamplifier (IDP) įmontuotas optinis prietai-

antraštės ir apriboti po stiprintuvo IC.

2、Product parametras:Modulis mini GBIC SU 4G SFP 4 g yra naudoti optinio pluošto ryšio ir lazerio gauna energijos tiekimo hotplug funkciją.

1234
5678
9101112
13141516

3. prekės savybės:Modulis mini GBIC SU 4G SFP 4 g yra naudoti optinio pluošto ryšio ir lazerio gauna energijos tiekimo hotplug funkciją.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Vienas + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

Pristatymo ir aptarnavimo 4、:Modulis mini GBIC SU 4G SFP 4 g yra naudoti optinio pluošto ryšio ir lazerio gauna energijos tiekimo hotplug funkciją.

1) mokėti:

2 pristatymas:

3) aptarnavimas:

5、 rekomendacijos:Modulis mini GBIC SU 4G SFP 4 g yra naudoti optinio pluošto ryšio ir lazerio gauna energijos tiekimo hotplug funkciją.

1)SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

2)100BASE-SX yra Fast Ethernet versija per optinio pluošto

3)DWDM MODULIS MINI GBIC SU

4)CWDM SFP

5)Kompaktiškas SFP BUSP

6)DVIKRYPTĖS RAŠYBOS SFP SDHSONET

1、Product Įvadas:100BASE-SX yra Fast Ethernet versija per optinio pluošto

IEEE 802.3z standartas apima 1000BASE-SX perdavimo per daugiamodžiui optiniam kabeliui, 1000BASE-LX

skirtas vienamodžio optinio perdavimo, 100BASE-FX Fast Ethernet versija per optinio pluošto. Jis

naudoja 1300 nm infraraudonąją (NIR) šviesos bangos, perduodama per dvejopų optinio pluošto, po vieną

Receive(Rx), transmit(TX), kita 100BASE-SX yra Fast Ethernet versija per optinio pluošto.

Jis naudoja dviem kryptimis iš daugiamodžio optinio pluošto gauti ir perduoti. Eoptolink yra gaminti visiškai

FE ir GE optiniu optinių modulių diapazonas.

2、Product parametras:100BASE-SX yra Fast Ethernet versija per optinio pluošto

1234
5678
9101112
13141516

3. prekės savybės:100BASE-SX yra Fast Ethernet versija per optinio pluošto

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· Karšto PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector

· InterfaceClass1FDAandIEC60825-1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF-8472

Pristatymo ir aptarnavimo 4、:100BASE-SX yra Fast Ethernet versija per optinio pluošto

1) mokėti:

2 pristatymas:

3) aptarnavimas:

5、 rekomendacijos:100BASE-SX yra Fast Ethernet versija per optinio pluošto

1)SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

2)MODULIS MINI GBIC SU 4G

3)DWDM MODULIS MINI GBIC SU

4)CWDM SFP

5)Kompaktiškas SFP BUSP

6)DVIKRYPTĖS RAŠYBOS SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver, moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310/1550,1490/1550,1310/1490,1510/1570orotherBOSATX/RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial-40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

Dvikryptės RAŠYBOS 4G serija yra maža formos faktorius prijungiamo modulis 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel ir Gigabit Ethernet 1000BASE-BX vieno

optinio ryšio. Jis yra su SFP 20 kontaktų jungtis, leidžianti karšto prijunkite pajėgumus. Siųstuvas dalyje naudojamas 1 klasės

reikalavimus pagal tarptautinio saugumo standarto IEC 60825 lazeriu. Imtuvas sectionuses integruota detektorius

preamplifier (IDP) įmontuotas Optinis antraštės ir apriboti po stiprintuvo IC.

Funkcija

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Vienas + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų bidi sfp 4 g sfp 4 g 1 g 100 m xfp sfp sdhsonet modulis siųstuvas dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: dvikryptės rašybos SFP 4g SFP 4 g 1g 100m xfp SFP sdhsonet modulis siųstuvas-imtuvas gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop