Viską maitina optinis kabelis vielos PLC pupelių Splitter plokščių Lightwave grandinės Splitter 2 1 kainą

Viską maitina optinis kabelis vielos PLC pupelių Splitter plokščių Lightwave grandinės Splitter 2 1 kainą

Aprašymas Planar lightwave grandinės (PLC) daliklis yra optinės galios valdymo įtaisui, kurie yra pagaminti naudojant silicio optinių

Function

Aprašymas
Plokščių lightwave grandinės (PLC) daliklis yra optinės galios valdymo įrenginys, kuris yra pagamintas naudojant silicio optinių waveguide technologijos tipas. Jis yra mažo dydžio, didelis patikimumas, bangų ilgio diapazonas yra platus veikimo ir geras kanalas-kanalas vienodumas, ir yra plačiai naudojamas PON tinkluose realizuoti optinio signalo galios padalijimo. teikia visą eilę, 1xN ir 2xN skirstytuvo produktus, kurie atitiktų konkrečios programos.
Visi produktai atitinka GR-1209-CORE ir GR-1221-pagrindinius reikalavimus.
Funkcijos
• Mažo įterpties nuostoliai
• Mažas PDL
• Kompaktiškas dizainas
• Geras kanalas-kanalas vienodumas
• Platus veikimo bangos ilgis: nuo 1260nm iki 1650nm
• Platus veikimo temperatūra: nuo - 40℃ į 85℃
• Didelio patikimumo ir stabilumo
Programos
• FTTX sistemos
• PON tinklai
• Kabelinė televizija nuorodos
• Optinio signalo paskirstymo
Atitikties
• Telcordia GR-1209-CORE
• Telcordia GR-1221-CORE
• RoHS

Specifikacijos

1 × N PLC Splitter

Parametrai

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

Veiklos bangos ilgis
(nm)

1260~1650

Pluošto tipas

G657A1 arba kliento

Įterpties nuostoliai
(dB) (P/S laipsnio)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

Vienodumo nuostolių (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

Poliarizacijos plokštumos sukimas priklauso nuo Loss(dB)

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

Grąžinimo nuostolių (dB)
(P/S laipsnio)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Kryptį (dB)

55

55

55

55

55

55

55

Bangos ilgis priklauso nuo praradimo (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

Temperatūrinis režimas
(-40 ~ 85 ° C) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

Darbinė temperatūra (℃)

-40~85

Laikymo temperatūra
(℃)

-40~85

Įrenginio dimensija
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

N/A

Modulio aspektas
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

Mini modulis matmuo (mm)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

N/A

1. nurodyti be jungčių.

2. pridėti papildomų 0.15dB netekimas per jungtis.

3. 2xN PLC Splitter reikalavimai pateikti išsamų PDF dokumentą.

Užsakymo informacija

PLC

XXXX

X

X

X

X

X

X

Uosto

Įvesties Pigtall stilius

Įvesties jungtis

Produkcijos Pigtll
Stilius

Pluošto ilgis

Produkcija
Jungtis

Paketo tipas

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 x 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x 4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = plikomis pluošto
1 = 900um
Palaidos Vaizdeliai
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = nieko
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST
6 = PO SC
7 = SC/APC
8 = E2000
S = Special

0 = plikomis pluošto
1 = 900um
Palaidos Vaizdeliai
2 = 900um
Striukė
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0,5 m
1 = 1 m
2 = 1. 5 m
3 = 2 m
4 = 3 m
5 = 4 m
S = specialusis

0 = nieko
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = SC/PC
7 = SC/APC
8 = E2000
S = Special

A = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
E = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
Aš = 19andquot; 1U Rack
S = Special

PDF
PLC Splitter (plokščių Lightwave grandinės Splitter)


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų geriausiai parengta optinių kabelių viela plc pupelių skirstytuvo plokščių lightwave grandinės skirstytuvo 2 1 kainą dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: viską maitina optinių kabelių viela plc pupelių skirstytuvo plokščių lightwave grandinės skirstytuvo 2 1, kainą gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop