A1X1B pluošto skaidulų Mechanial Gigabit jungiklis mikro ir Gigabyte Ethernet komutatorių

A1X1B pluošto skaidulų Mechanial Gigabit jungiklis mikro ir Gigabyte Ethernet komutatorių

Aprašymas 1 x 1 optinis mechaninis jungiklis jungiamas optinis kanalai peradresuoti gaunamus optinio signalo į pasirinktą išvesties pluošto.

Function

Aprašymas
1 x 1 mechaniniai optinį jungiklį jungia optiniai kanalai nukreipdami gaunamus optinio signalo į pasirinktą išvesties pluošto. Tai pasiekiama naudojant patent pending optiškai (galvaniškai) mechaninė nuosavybės konfigūracijos ir aktyvuojama per elektros valdymo signalas.
1 x 1 mechaniniai optinį jungiklį palaiko visas bangos ilgis ne 1260nm ~ 1650nm, jis siūlo itin didelio patikimumo, mažas įterpties nuostoliai, greitai perjungimo greitis, taip pat abiejų krypčių veikimo. Optiniai perjungikliai yra plačiai naudojami optinio tinklo, apsaugos, siųstuvo ir imtuvo apsaugos, tinklo bandymų sistema ir Instrumentations.
Funkcijos
• Mažas įterpties nuostoliai
• Visos bangos ilgio diapazonas
• Mažas Crosstalk
• Didelis stabilumas, didelis patikimumas
• Epoksidinės be optinio kelio
• Blokavimo ir ne blokuojami
Programos
• Kanalų blokavimas
• Konfigūruojama pridėti/Drop
• Sistemos kontrolė
• Prietaisai

Eksploatavimo specifikacijos.

Parametras


FM - 1 X 1T

Bangos ilgio diapazonas

nm

850

1260~1650

Veiklos bangos ilgis

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Įterpties nuostoliai

dB

Typ:0.5 Max: 0,8

Typ:0.4 Max: 0,6

Grąžinimo praradimas

dB

SM≥50、MM≥30

Šķērsruna

dB

SM≥70、MM≥65

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Pakartojamumas

dB

≤±0.02

Maitinimo šaltinis

V

3.0 arba 5,0

Visą gyvenimą

Kartus

≥107

Jungiklis laiko

MS

≤8

Perdavimo galia

mW

≤500

Darbinė temperatūra

-20~+70

Laikymo temperatūra

-40~+85

Dimensija

mm

(L) 27 × (S) 12,6 X (H) 8,0 (± 0,2)

Specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Virš specifikacija yra įtaisas be jungties.

Smeigtukai

Tipas

PIN kodas

Elektros pavaros

Statuso jutiklis

1×1


PIN kodas 1

PIN kodas 5

PIN kodas 6

PIN kodas 10

Prisegti 2-3

Prisegti 3-4

Prisegti 7-8

Prisegti 8-9

Blokuojami

P1-P2

V +

GND

--

--

Atvira

Uždaryti

Uždaryti

Atvira

Šviesos arti

--

--

GND

V +

Uždaryti

Atvira

Atvira

Uždaryti

Ne blokuojami

P1-P2

V +

--

--

GND

Atvira

Uždaryti

Uždaryti

Atvira

Šviesos arti

--

--

--

--

Uždaryti

Atvira

Atvira

Uždaryti

Optinis kelias

Specifikacijos

Įtampos

Srovė

Atsparumas

5V užsklendimo

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V ne blokuojami

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V užsklendimo

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V ne blokuojami

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Užsakymo informacija

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Režimas

Bangos ilgis

Įtampos tipo

Kontrolės modelį

Pluošto tipas

Pluošto
Skersmuo

Pluošto ilgis

Jungtis

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310 nm daugiamodis optinis
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = kiti

3 = 3V
5 = 5V

L = užsklendimo
N = ne -
Blokuojami

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = kiti

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3.0 mm
X = kiti

1 = 1 m
2 = 1. 5 m
X = kiti

0 = nieko
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = AB/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = SC/PC
8 = SC/APC
X = kiti

PDF
1 x 1 mechaninio pluošto šviesolaidžio jungiklis

Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų a1x1b pluošto skaidulų mechanial Gigabit Ethernet jungiklis mikro ir gigabyte ethernet komutatorių dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: a1x1b pluošto skaidulų mechanial Gigabit Ethernet jungiklis mikro ir gigabaitų ethernet jungiklis gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop