980-1550nm-wdm Tap-jungtis-izoliatorius hibridinių pluošto šviesolaidžio didelės galios lazeris stiprintuvas lazerio pjovimo ir ofortas sistemas įmonės

980-1550nm-wdm Tap-jungtis-izoliatorius hibridinių pluošto šviesolaidžio didelės galios lazeris stiprintuvas lazerio pjovimo ir ofortas sistemas įmonės

980/1550nm WDM-čiaupo jungtis-izoliatorius hibridas yra l. Visos operacinės ilgiω sritη l mažas įterpimo nuostolių l. Didelis kanalų išskyrimas l Ultra Low PDL & PMD

Function

980/1550nm WDM-čiaupo jungtis-izoliatorius hibridas

Funkcijos

l. Platus veiklos bangų ilgio diapazonas

lMažas įterpties nuostoliai

l. Didelis kanalų išskyrimas

lItin mažas PDLPMD

l. Didelis patvarumas ir patikimumas

l. Epoksidinės nemokamai optinio kelio

Programos

lFiberoptic stiprintuvas

l. CATA Fiberoptic ryšių

lWDM sistemos

l. Fiberoptic instrumentai

l. Siųstuvai ir bFiber lazeriai

lLaboratorijoje RD

Pakuotės matmenys

5.5mm

│← 38mm→│

│← 56mm→│

Eksploatavimo specifikacijos.

Parametras

Vienos pakopos

Dviejų etapų

SignalasVeikimo bangos ilgio diapazonas(nm)

C grupė

1530~1560

Siurblys kanalo bangos Range(nm)

960~990

Išskyrimas (dB) (per signalo bangos range@23Visi SOP)

30

42

Išskyrimas (dB) (4-2 @ A signalas)

15

Išskyrimas (dB) (1-2 arba 2: 1 @ A siurblys)

30

Įterpties nuostoliai (virš bangų ilgio diapazone ir iki + 70 0Visi SOP) (dB)

Siurblys kanalas

0.6

Sianal kanalas

1.3

1.4

Bakstelėkite santykis 1 %

19.0~21

Bakstelėkite santykis 2 %

16.2~18.0

Bakstelėkite santykis 5 %

12.2~14.0

TDL (dB)

0.25

0.3

WDLdB

0.5

Grąžinimo nuostolių (dB)

50

Kryptį (dB)

50

PDL (dB)

0.15

0.2

PMD (PB) (mažo PMD variantas)

0.05

0.05

Maitinimo Hangling(mW)

300

Eksploatacijos temperatūra))

-10~+75

Pat ir sandėliavimo temperatūra))

-40~+85

Dimension(mm)

Ɵ5.5 × L38

Pluošto tipas

Corning HI 1060 pluošto uoste bendrąja/siurblys

Corning HI 1060 pluošto ar SMF 28e pluošto bendrą uoste

Corning SMF 28e optinio signalo






Data yra nuorodos be jungties praradimo; Specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Užsakymo informacija

WTIH

□□

□□


Bangos ilgis

Etapas

Bakstelėkite santykis

konfigūracija

Galiuku stilius

Pluošto ilgis

Į/iš jungties

59 = 1550nm praeiti

59 = 980nm atspindi

S = vienos pakopos

D = dviejų etapų

01=1%

02=2%

05=5%

F = į priekį siurblys

B = atgal siurblys

1 = plikomis pluošto

2 = 900um

Palaidos Vaizdeliai

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = nieko

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PO SC

Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 980-1550nm-wdm čiaupo jungtis-izoliatorius hibridas pluošto šviesolaidžio didelės galios lazeris stiprintuvas lazerio katerių ir ofortas sistemos įmonių dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: 980-1550nm-wdm čiaupo jungtis-izoliatorius hibridinių pluošto šviesolaidžio didelės galios lazeris stiprintuvas lazerio pjovimo ir ofortas sistemos įmonių gamintojų, fabrikas, pagamintas Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop