850nm/1060nm/980nm/1480nm didelės-power-poliarizacija-nejautrus Usb optinė kartu izoliatorius Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm didelės-power-poliarizacija-nejautrus Usb optinė kartu izoliatorius Ic

Izoliatorius yra savotiškas optinių komponentų, jos pagrindinė funkcija yra realizuoti realiai perduoti optinio signalo ir slopina atvirkštinio šviesos

Function

Izoliatorius yra savotiškas optinių komponentų, jos pagrindinė funkcija yra realizuoti realiai perduoti optinio signalo ir slopina atvirkštinio šviesos.

Funkcijos
• Mažas įterpties nuostoliai
• Didelė izoliacija
• Didelio galingumo valdymas
• Didelis grąžinimo praradimas
Programos
• Lazerio pluošto linija stebėsenos
• Prietaisai
• Skaidulų stiprintuvas
• Laboratorijos tyrimai

Eksploatavimo specifikacijos.

Parametrai

Vieneto

Vertybės

Centro bangos (λc)

nm

1064 arba nurodyti

Bangų ilgio diapazone

nm

±10

Typ.Peak izoliacija

dB

32~40

Min. išskyrimas ne 23℃

dB

26

Typ.Peak įterpties nuostoliai

dB

0.6

Didž. Įterpties nuostoliai ne 23℃, λc

dB

1.0

Min. grąžinimo nuostolių (Port 1/jungtis 2)

dB

50/50

Didž. Poliarizacijos plokštumos sukimas priklauso nuo nuostolių, 23℃

dB

0.15

Didž. Optinės galios (CW)

W

1,3,5,10,20 arba nurodyti

Didž. Tempimo apkrova

N

5

Pluošto tipas

Hi1060 pluošto ar Lietuvos mokslų Akademija pluošto

Darbinė temperatūra

-5 iki + 50

Laikymo temperatūra

-20 iki + 75

* Pulsas paraiškoms, pls pasitarkite su mūsų.

* Paketo matmenys gali būti šiek tiek skiriasi nei parodyta žemiau brėžinyje, tikslius matmenis prašome susisiekti su mūsų.

Užsakymo informacija

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Bangos ilgis

Paketo tipas

Pernešimo galia

Jungties tipas

Pluošto striukė

Pluošto ilgis

1064 = 1064nm
S = Special

C1 = C1 tipo
C2 = tipo C2

01 = 1S
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = nieko
S = Special

1 = plikomis pluošto
2 = 900um prarasti Vaizdeliai
3 = 2 mm kabelis
4 = 3 mm kabelis

1 = 1 m
2 = 2 m
S = nurodyti

PDF
Didelės galios poliarizacija nejautrus izoliatorius

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcijos

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Programos

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomunikacijų

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Tipas

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Laipsnio

Naujovinti

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(dB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Bangos ilgis

Laipsnio

PigtailStyle

FiberLength

Paketas

– / OutConnector

IS = Singlestage

TV = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310 nm daugiamodis optinis

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1. 5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = nieko

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = AB/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PO SC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcijos

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. artimesniu

Programos

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. matavimo

PerformanceSpecifications

Parametras

Specifikacija

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

YRA

XX

X

X

X

XX


Bangos ilgis

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

– / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = nieko

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PO SC

S = Special


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 850nm/1060nm/980nm/1480nm didelės-power-poliarizacija-nejautrus usb optinė sukabinti izoliatorius ic dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm didelės-power-poliarizacija-nejautrus usb optinė kartu izoliatorius ic gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop