4port 200G DWDM modulis mini GBIC SU vario siųstuvas-imtuvas

4port 200G DWDM modulis mini GBIC SU vario siųstuvas-imtuvas

Sopofiber 100GHz 200GHz DWDM optinis All-Drop Multiplexer naudoja ploną dangos technologija ir Patentuotas dizainas

Function

Sopofiberand #39; 100GHz 200GHz DWDM optinis All-Drop Multiplexer naudoja plonas plėvelės danga technologijos ir nuosavybės dizainas ne srautas metalų suvirinimui mikro optika pakuotės pasiekti optinių pridėti arba lašas ITU ilgiui. Ji suteikia ITU kanalo centro bangos, mažas įterpties nuostoliai, didelis kanalų išskyrimas, platus praeiti juosta, žemos temperatūros jautrumo ir Epoksidinių nemokamai optinio kelio. Jį galima bangos ilgis pridėti/lašas telekomunikacijų tinklo sistemą.

Funkcijos

• Mažas įterpties nuostoliai

• Platus praeiti juosta

• Didelis kanalų išskyrimas

• Didelis stabilumas ir patikimumas

• Epoksidinės be optinio kelio

Programos

• Kanalo pridėti/Drop

• DWDM tinklas

• Bangos ilgio maršruto

• Fiber optinis stiprintuvas

• Kabelinė televizija fiberoptic sistema

Eksploatavimo specifikacijos.

Parametras

MUX/DEMUX

Kanalo bangos ilgis (nm)

ITU tinklelis

Centro bangos ilgis (nm) tikslumas

±0.5

±0.1

Kanalų atskyrimus (nm)

100

200

Kanalo Passband (@-0.5dB pralaidumo (nm)

andgt, 0,22

andgt; 0,5

Perduoti kanalo įterpties nuostoliai (dB)

≤1.0

≤0.9

Parodo kanalo įterpties nuostoliai (dB)

≤0.6

≤0.6

Kanalo Ripple (dB)

andlt; 0,3

Išskyrimas (dB)

Greta

andgt, 30

Ne gretimų

andgt, 40

Inertion nuostolių temperatūros jautrumą (dB/℃)

andlt; 0,005

Bangos temperatūra keičiasi (nm/℃)

andlt; 0,002

Poliarizacijos plokštumos sukimas priklauso nuo praradimo (dB)

andlt; 0,1

Poliarizacijos režimas dispersija

andlt; 0,1

Kryptį (dB)

andgt, 50

Grįžti Loss(dB)

andgt, 45

Tvarkymo didžiausia galia (mW)

500

Opterating temperatūra (℃)

-10~+75

Laikymo temperatūra (℃)

-40~85

Paketo matmuo (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um laisvi vamzdis)

Specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Virš specifikacija yra įtaisas be jungties.

Užsakymo informacija

DWDM

X

XX

X

X

XX

ITU

Pass kanalas

Pluošto tipas

Pluošto ilgis

Į/iš jungties

1 = 100 G

2 = 200 G

01 = Ch01

02 = Ch02

……

60 = Ch60

1 = plikomis pluošto

2 = 900um prarasti Vaizdeliai

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = nieko

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PO SC

Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 4port 200 g dwdm modulis mini GBIC su vario siųstuvas dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: 4port 200g DWDM modulis mini GBIC SU vario siųstuvas-imtuvas gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop