4,8,16ch-CWDM-MUX-demux-CWDM-Module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

4,8,16ch-CWDM-MUX-demux-CWDM-Module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

SOPOfiber siūlo per visą asortimentą, CWDM Mux-Demux ir optinis pridėti Drop Multiplexer (OADM) vienetais pagal visų rūšių prašymus ir tinklo sprendimus.

Function

SOPOfiber siūlo per visą asortimentą, CWDM Mux-Demux ir optinis pridėti Drop Multiplexer (OADM) vienetais pagal visų rūšių prašymus ir tinklo sprendimus. Kai kurios dažniausiai pasitaikančios problemos yra: Gigabit andamp, 10GEthernet, SDH/RITA, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx ir kabelinė televizija.

SOPOfibersand #39; Šiurkščiavilnių bangos skyriaus komutatoriumi (CWDM Mux/Demux) naudoja ploną dangos technologija ir patentuoto dizaino srautas metalo klijavimas mikro optika pakuotės. Ji suteikia mažai įterpties nuostoliai, didelis kanalų išskyrimas, platus praeiti juosta, žemos temperatūros jautrumo ir Epoksidinių nemokamai optinio kelio.

Mūsų CWDM Mux Demux produktai suteikia iki 16 kanalų ar net 18 kanalo Multiplexing ant vieno pluošto. Tiesiai į mažas įterpties nuostoliai reikalingas WDM tinkluose, mes taip pat galite pridėti "Skip komponentas" CWDM Mux/Demux modulyje sumažinti IL kaip alternatyva. Standartinis CWDM Mux/Demux pakuotės tipo apima: ABS langelį pakuotės, LGX pakcage irne mažiau kaip 19 "1U vidutinio dydžio įmonėms.

Funkcijos

Mažas įterpties nuostoliai

Platus praeiti juosta

Didelis kanalų išskyrimas

Didelis stabilumas ir patikimumas

Epoksidinės be optinio kelio

Prieigos tinkle

Programos

Monitoringo linijos

WDM tinklo

Telekomunikacijų

Mobiliojo ryšio programa

Pluošto optinis stiprintuvas

Rasti tinklo

Eksploatavimo specifikacijos.

Parametras

4 kanalų

8 kanalų

16 kanalų

MUX

Demux

MUX

Demux

MUX

Demux

Kanalo bangos ilgis (nm)

1270~1610

Centro bangos ilgis (nm) tikslumas

±0.5

Kanalų atskyrimus (nm)

20

Kanalo Passband (@-0.5dB pralaidumo (nm)

andgt, 13

Įterpties nuostoliai (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Kanalo vienodumą (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanalo Ripple (dB)

0.3

Išskyrimas (dB)

Greta

N/A

andgt, 30

N/A

andgt, 30

N/A

andgt, 30

Ne gretimų

N/A

andgt, 40

N/A

andgt, 40

N/A

andgt, 40

Inertion nuostolių temperatūros jautrumą (dB /)

andlt; 0,005

Bangos temperatūra keičiasi (nm /)

andlt; 0,002

Poliarizacijos plokštumos sukimas priklauso nuo praradimo (dB)

andlt; 0,1

Poliarizacijos režimas dispersija

andlt; 0,1

Kryptį (dB)

andgt, 50

Grąžinimo praradimasdB

andgt, 45

Tvarkymo didžiausia galia (mW)

300

Opterating temperatūra (℃)

-5~+75

Laikymo temperatūra (℃)

-40~85

Paketo matmuo (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

Specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Virš specifikacija yra įtaisas be jungties.

Užsakymo informacija

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX


Kanalų atskyrimus

Kanalų skaičius

Konfigūracija

1-asis kanalas

Pluošto tipas

Pluošto ilgis

Į/iš jungties

C = CWDM tinklelis

04 = 4 kanalų

08 = 8 kanalų

16 = 16 kanalo

18 = 18 kanalas

N = N kanalo

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = specialusis

1 = plikomis pluošto

2 = 900um prarasti Vaizdeliai

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = nurodyti

0 = nieko

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = PO SC

S = nurodyti


Aprašymas:

Mini CWDM Mux ir Demux modulis pagal ploną filtravimo technologija ir laisvos vietos paketą technologijos, naudojamos daugkartinės ar de-daugkartinės 4 kanalo arba 8 kanalų CWDM bangos ilgis svyravo nuo 1271 m. ~ 1611nm, ir naujovinti uostą yra neprivalomas.

funkcijos

Mažas įterpties nuostoliai

Didelė izoliacija
Mažas PDL
Kompaktiškas dizainas
Aukšto patikimumo ir stabilumo


Programos
Programos

CWDM sistema
PON tinklai
Kabelinė televizija nuorodos


Atitikties
Atitikties

√ Telcordia GR-1209-CORE-2001
√ Telcordia GR-1221-CORE-1999
√ RoHS


Specifikacijos

Specifikacija



Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module sfp mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: 4,8,16ch-CWDM-MUX-demux-CWDM-Module SFP mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop