2DX2B optinis mechaninis jungiklį ir pluošto šviesolaidžio Poe rokeris valdomas komutatorius

2DX2B optinis mechaninis jungiklį ir pluošto šviesolaidžio Poe rokeris valdomas komutatorius

Sopofiber "D2 × 2B mechaninis Fiber Optic jungiklis jungiamas optinis kanalai peradresuoti gaunamus optinio signalo į pasirinktą išvesties pluošto.

Function

Sopofiber "D2 × 2B mechaninis Fiber Optic jungiklis jungiamas optinis kanalai peradresuoti gaunamus optinio signalo į

pasirinktas išvesties pluošto. Tai pasiekiama naudojant patent pending optiškai (galvaniškai) mechaninė konfigūracijos ir aktyvuojama per adapterį

valdymo signalas. Mechaniniai veiksmai suteikia itin didelio patikimumo ir greitai perjungimo greitis, taip pat abiejų krypčių veikimo.

MMS fiberoptic jungikliai yra tiesa perjungimo optinių tinklų sprendimus.

Funkcijos

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

Programa

1. MetropolitanAreaNetwork

2.Randamp, DinLaboratory

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Veiklos

Parametrai


FY-D2 × 2B

WavelengthRange

nm

670~980

1260~1650

OperatingWavelength

nm

670/785/850/980

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.6Max:1.0

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Šķērsruna

dB

MM≥30SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Pakartojamumas

dB

≤±0.02

Maitinimo

v

3.0or5.0

Visą gyvenimą

kartus

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Svoris

g

16

Dimensija

mm

(L) 27,0 (W) x 12.6 x (H) 8,0 (± 0,2 mm) customizationisavailable.

Elektros

Specifikacijos

Įtampos

Srovė

Atsparumas

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon blokavimo

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon blokavimo

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Smeigtukai

Controlmodel

OpticalPath

ElectricDrive

StatusSensor

D2 × 2B

LightPin

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Ne blokuojami

P1-P3P1 "-P3"

--

--

--

--

Uždaryti

Atvira

Atvira

Uždaryti

P1-P4P1 "-P4"

P3-P2P3 "-P2"

V +

--

--

GND

Atvira

Uždaryti

Uždaryti

Atvira

OrderingInformation

Režimas

Bangos ilgis

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Jungtis

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310 nm daugiamodis optinis

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

165 = 1650nm

13/15=1310/1550

X: kiti

3 = 3V

5 = 5V

L = užsklendimo

N = ne blokuojami

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = kiti

25 = 250um

90 = 900um

X = kiti

05 = 0,5 m

10 = 1,0 m

15 = 1.5 m

X = kiti

O = nieko

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = AB/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = SC/PC

8 = SC/APC

X: kiti


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 2dx2b optinės mechaninės ribinės jungiklis ir pluošto šviesolaidžio poe rokeris valdomas jungiklis dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: 2dx2b optinis mechaninis riba jungiklis ir pluošto šviesolaidžio poe rokeris valdomas jungiklis gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop