1gb / 2gb, 4 Port/8 uosto/24 Port 2 x 2 apeiti didelės spartos mechaninės pluošto šviesolaidžio Vag mikro įkalbinėti Touch Hdmi jungiklis

1gb / 2gb, 4 Port/8 uosto/24 Port 2 x 2 apeiti didelės spartos mechaninės pluošto šviesolaidžio Vag mikro įkalbinėti Touch Hdmi jungiklis

Sopofiber "2x2BA optiniai perjungikliai yra žinomas dėl savo aukštos kokybės, mažo įterpties nuostoliai ir kompaktiškas dimensijos.

Function

Sopofiber "2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Funkcijos

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon blokavimo

Programa

1. MetropolitanAreaNetwork

2. Componenttesting

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Veiklos

Parametrai


FM - 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Šķērsruna

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Pakartojamumas

dB

≤±0.02

Maitinimo

v

3.0or5.0

Visą gyvenimą

kartus

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Svoris

g

25

Dimensija

mm

(L) 55 (W) × 30 × (A) 12,8 (±0.1 ~ 0,2 mm) customizationisavailable.

Elektros

Specifikacijos

Įtampos

Srovė

Atsparumas

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon blokavimo

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon blokavimo

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Režimas

Bangos ilgis

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Jungtis

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310 nm daugiamodis optinis

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: kiti

3 = 3V

5 = 5V

L = užsklendimo

N = ne blokuojami

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = kiti

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

X = kiti

05 = 0,5 m

10 = 1,0 m

15 = 1.5 m

X = kiti

OO = nieko

FP = FC/PC

FA = FC/APC

SP = SC/PC

SA = SC/APC

STP = ST/PC

STA = ST/APC

LP = SC/PC

LA = SC/APC

X: kiti

Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 1 gb/2 gb, 4 uosto/8 uosto/24 portų 2 x 2 apeiti didelės spartos mechaninės pluošto šviesolaidžio vag mikro įkalbinėti liesti hdmi jungiklis dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: 1gb / 2gb, 4 uosto/8 uosto/24 portų 2 x 2 apeiti didelės spartos mechaninės pluošto šviesolaidžio vag mikro įkalbinėti liesti hdmi jungiklis gamintojų gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop