1310 nm daugiamodis optinis/1550nm 10gb DWDM SFP Sx Transceiver Gigabit Ethernet

1310 nm daugiamodis optinis/1550nm 10gb DWDM SFP Sx Transceiver Gigabit Ethernet

Produkto pristatymas: DWDM SFP Prievadų galima naudoti su vieno pluošto DWDM sistema ir dvigubo pluošto DWDM sistema

Function

1、Product Įvadas:DWDM SFP Prievadų galima naudoti su vieno pluošto DWDM sistema ir dvigubo pluošto DWDM sistema

Tankus bangos skyriaus tankinimas (DWDM) mažas Form-Factor Pluggable (SFP) optiniai moduliai suteikia

dideliu greičiu ir fizinės kompaktiškumas, todayand #39; s tinkluose reikalauja tiekdama diegimo

lankstumas ir atsargų valdymo kad tinklo administratorių paklausa. Mūsų DWDM SFPs yra prieinami visi

100 GHz arba 50Ghz juostos C bangos DWDM ITU tinklelį. Jomis siekiama Multi-Source

Susitarimo (MSA) standartus siekiant užtikrinti plataus tinklo įrangos suderinamumą. Kaip multirate sąsajas, jie

palaiko bet kokį protokolą nuo 100 MB/s iki 4,25 Gbps, Norėdami 8G / 10G SFP + kategorija.

EOLS-16xx-xx optiniai keitikliai yra maža formos faktorius prijungiamo modulių dvikryptė serijos optinių

duomenų ryšius, pvz., 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel, SDH/RITA, Ethernet programas. Moduliai

yra karšta prijungiama ir skaitmeninių diagnostikos funkcijas srityje galimi per I2C magistralės, nurodytos su SFP

MSA SFF-8472. Moduliai atitinka IEEE802.3 Gigabit Ethernet standarto reikalavimus ir

ANSIFibre Channel specifikacijos, jas galima tinka jungtys Gigabit Ethernet ir pluošto

Kanalasaplinkoje. Gali būti naudojamas su vieno pluošto DWDM sistema ir dvigubo pluošto DWDM sistema.

2、Product parametras:DWDM SFP Prievadų galima naudoti su vieno pluošto DWDM sistema ir dvigubo pluošto DWDM sistema

1234
5678
9101112
13141516

3. prekės savybės:DWDM SFP Prievadų galima naudoti su vieno pluošto DWDM sistema ir dvigubo pluošto DWDM sistema

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Karšto PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/pratęstas:-5to70 ° C

Pristatymo ir aptarnavimo 4、:DWDM SFP Prievadų galima naudoti su vieno pluošto DWDM sistema ir dvigubo pluošto DWDM sistema

1) mokėti:

2 pristatymas:

3) aptarnavimas:

5、 rekomendacijos:DWDM SFP Prievadų galima naudoti su vieno pluošto DWDM sistema ir dvigubo pluošto DWDM sistema

1)SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

2)100BASE-SX yra Fast Ethernet versija per optinio pluošto

3)Modulis mini GBIC SU 4G SFP 4 g yra naudoti optinio pluošto ryšio ir lazerio gauna energijos tiekimo hotplug funkciją.

4)CWDM SFP

5)Kompaktiškas SFP BUSP

6)DVIKRYPTĖS RAŠYBOS SFP SDHSONET

Aprašymas
DWDM SFP + optiniai keitikliai yra skirti perduoti ir priimti optiniai duomenys per vienos rūšies optinio pluošto. Skaitmeninis diagnostikos funkcijos yra prieinama per į I2C. Šis modulis yra skirtas vienos rūšies pluošto ir veikiančiam nominaliu bangos ITU tinklelį, C grupė DWDM bangos. Jis yra su SFP + 20 kontaktų jungtis, leidžianti karšto prijunkite pajėgumus. Siųstuvas skyriuje naudoja DWDM EML lazeriu ir yra suderinama pagal tarptautinio saugumo standarto IEC-60825 1 klasės lazeriu. Imtuvu naudojamas PIN detektorius ir apriboti po stiprintuvo IC.
Funkcijos
• Optinis sietuvas suderinamas su IEEE 802.3ae
B. elektriniu sietuvu suderinamas su SFF 8431
• Specifikacijos atitinka SFF 8472
• Suderinamas su SFP + MSA
• Karšto Pluggable SFP pėdsakas
• Mažas energijos suvartojimas
• Integruotas skaitmeninis diagnostikos funkcijos
• 1 klasės lazerinis gaminys atitinka EN 60825-1
• Maitinimo dissipationandlt, 1.5W
• Atveju darbinė temperatūra:-5 ° C iki 70 ° C
Programos
• 10G Ethernet su FEC
• 10Gbps RITA/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps RITA/SDH ITU-T G.709
• 10G BAZĖS-ZR/ZW
• 80km 10G pluošto kanalą

Užsakymo informacija

Dalis Nr.

Duomenų perdavimo sparta

Atstumas

Bangos ilgis

Išėjimo galia (PSM)

Imtuvo jautrumas
(PSM)

DDMI

Laisvoji demokratų Partija-xx9-40xD

10Gbps

40km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

Laisvoji demokratų Partija-xx9-80xD

10Gbps

80km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + siųstuvas-imtuvas


Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 1310 nm daugiamodis optinis/1550nm 10 gb dwdm modulis mini GBIC su sx siųstuvas gigabitų eterneto dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: 1310 nm daugiamodis optinis/1550nm 10gb DWDM modulis mini GBIC SU sx siųstuvas-imtuvas gigabitų eterneto gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop