1310 nm daugiamodis optinis/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon-olt-onu-imtuvas Lc SFP Sx Plus

1310 nm daugiamodis optinis/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon-olt-onu-imtuvas Lc SFP Sx Plus

1、Product Įvadas: SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

Function

1、Product Įvadas:SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

SGMII SFP sukurta 100BASE-FX, su integruota PHY prietaisas parama SGMII sąsajos.

Standartinės serijos ID informacija suderinamuose su SFP MSA aprašomas Šis įrenginys galimybes,

standartines sąsajas, gamintojas ir kita informacija. Kompiuterio įrenginiai gali pasiekti šią informaciją

per 2 gyslų serijos CMOS EEPROM protokolas. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į SFP Multi-Source

Susitarimo (MSA). Optiniai SGMI SFP moduliai yra 100BASE-FX Small Form-faktorius Pluggable (SFP) greitai

Ethernet sąsaja konverteris į Gigabit SFP prievadus.

2、Product parametras:SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

1234
5678
9101112
13141516

3. prekės savybės:SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Statyti inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, kaipantai

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

Pristatymo ir aptarnavimo 4、:SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

1) mokėti:

2 pristatymas:

3) aptarnavimas:

5、 rekomendacijos:SGMII SFP yra standartinės serijos ID suderinama su SFP MSA bazė - 100 fx dizaino programos

1) MODULIS MINI GBIC SU 100M 1G

2) MODULIS MINI GBIC SU 4G

3) DWDM MODULIS MINI GBIC SU

4)CWDM SFP

5) Kompaktiškas SFP BUSP

6)DVIKRYPTĖS RAŠYBOS SFP SDHSONET

Aprašymas
10 gigabit SFP + imtuvas yra skirtas duomenims siųsti ir gauti optinis per PRF/SMF.
SFP + modulis elektros sąsaja yra suderinamas su SFI elektrinės charakteristikos. Įvesties siųstuvo ir imtuvo išėjimo varža yra skirtumas 100 omų. Duomenų eilutės yra viduje AC kartu. Modulis suteikia skirtingas sutarties nutraukimo ir sumažinti diferencialo į bendrojo režimo konversijos kokybės signalą nutraukimo ir mažas EPI. SFI paprastai veikia daugiau nei 200 mm patobulintas FR4 medžiagos arba iki apie 150mmof standartinis FR4 su viena jungtis.
Funkcijos
• Optinis sietuvas suderinamas su IEEE 802.3ae
B. elektriniu sietuvu suderinamas su SFF 8431
• Karštą
• Mažas energijos suvartojimas
• Visiškai metalinis korpusas kokybiškiausiam EPI
• Išplėstinė programinės-aparatinės įrangos leisti klientui sistemos šifravimo informacija būtų saugoma siųstuvas-imtuvas
• Ekonomiška SFP + tirpalas, suteikia didesnio uosto tankumo ir geresnis pralaidumas
Programos
• 10GBASE ne 10.3125Gbps
• 10GBASE ne 9.953Gbps
• Kitos optinį nuorodos

Užsakymo informacija

Dalis Nr.

Duomenų perdavimo sparta

Atstumas

Bangos ilgis

Išėjimo galia
(PSM)

Imtuvo jautrumas
(PSM)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300m

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, PIN

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10km

1310 nm daugiamodis optinis DFB

-6~-1

< -15, PIN

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40km

1310 nm daugiamodis optinis DFB

-1~4

< -15,8, PIN

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40km

1550nm EML

-1~4

< -15,8, PIN

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80km

1550nm EML

0~5

< -23, AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

Y

PDF
SFP + siųstuvas-imtuvas

Aprašymas
GEPON OLT imtuvas FETx-493133 x-ExCD yra aukštos kokybės modulis su SFP paketą galima duomenų sparta tipiškas 1,25 GB/s spartą, GEPON OLT taikymo iki 20km perdavimo atstumas, itand #39; s skirtas susitikimas su IEEE Std 802.3AH™-2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Funkcijos
• Dvikryptis SFP vienos rūšies siųstuvas-imtuvas
• SC talpykla
• Suderinamas su IEEE Std 802.3AH™-2004
• 1490nm nenutrūkstamu režimu 1.25Gbps siųstuvas su DFB lazeriu
• 1310 nm daugiamodis optinis suardymo režimas 1.25Gbps imtuvas su APD TIA
• Skaitmeninis diagnostikos sąsaja atitinka SFF-8472 V9.4
• LVPECL suderinama duomenų įvedimo /output
• Toliau gavo signalo stiprumo indikacija (RSSI) išėjimo
• Compliant RoHS direktyvą
• Suderinamas su Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksimalus pasiekia 20km
• Darbinės į byloje temperatūros: Standartinis: 0 iki 70° c.
Programos
• GEPON OLT P2MP taikymo
• Prieigos tinklų
• Skaidulų namuose, pažaboti, tarnybai (FTTx)

Užsakymo informacija:

Dalis Nr.

Duomenų perdavimo sparta

Tinkamas
Tinklo
Programa

Bangos ilgis

Išėjimo galia
(PSM)

Imtuvas
Jautrumas
(PSM)

DDMI

FETP-493133P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

2~7

<-28

Y

Aprašymas
GEPON ONU siųstuvas-imtuvas FEUF-314933 x-ExCD yra aukštos kokybės modulis su SFF paketą galima duomenų sparta tipiškas 1,25 GB/s spartą, GEPON ONU taikymo iki 20km perdavimo atstumas, itand #39; s skirtas susitikimas su IEEE Std 802.3AH™-2004. SC rececptacle arba SC galiuku yra Optinis sietuvas.
Funkcijos
• Dvikryptis SFF vienos rūšies siųstuvas-imtuvas
• SC arba SC/PC galiuku talpyklos yra neprivalomas
• Suderinamas su IEEE Std 802.3AH™-2004
• 1310 nm daugiamodis optinis suardymo režimas 1.25Gbps siųstuvas su FP lazeriu
• 1490nm nenutrūkstamu režimu 1.25Gbps imtuvas su KAIŠČIU
• Skaitmeninis diagnostikos sąsaja atitinka SFF-8472 V9.4
• Skaitmeninis diagnostikos Monitoting su išorinis kalibravimas
• Compliant RoHS direktyvą
• Suderinamas su Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksimalus pasiekia 20km
• Darbinės į byloje temperatūros: Standartinis: 0 iki 70° c.
Programos
• IEEE 802.3AH 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ONU P2MP taikymo
• Suardymo režimu programa.
• FTTx WDM plačiajuosčio ryšio prieigos

Užsakymo informacija:

Dalis Nr.

Duomenų perdavimo sparta

Tinkamos tinklo
Programa

Bangos ilgis

Išėjimo galia

(PSM)

Imtuvas

Jautrumas

(PSM)

DDMI

FEUF-314933P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 PP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 PP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 PP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 PP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

Aprašymas
GPON ONU siųstuvas-imtuvas FGUF-31493 x-x2CD yra aukštos kokybės modulis su SFF 2 * 10 paketą galima paprastai Asymetric duomenų dydžio 1.244 Gbps Tx, Rx GPON ONU taikymo Gbps 2.488 iki 20km perdavimo atstumas, itand #39; s skirta vienos rūšies pluošto ir naudojami optinio tinklo terminalų ITU-T G.984.2 klasės B + ar ITU-T G.984.2 klasė c +. SC rececptacle arba SC galiuku yra Optinis sietuvas.
Funkcijos
• Dvikryptis SFF vienos rūšies siųstuvas-imtuvas
• SC arba SC/PC galiuku talpyklos yra neprivalomas
• Suderinamas su ITU-T G.984.2 C +, ar ITU-T G.984.2 klasės C ++
• Suderinamas su SFF MSA-2000
• Skaitmeninis diagnostikos sąsaja atitinka SFF-8472 V10.3
• Skaitmeninis diagnostikos Monitoting su išorinis kalibravimas
• LVPECL skirtingas duomenų įėjimai ir LML duomenų išėjimai
• LVTTL išvestis signalo aptikimo ir LVTTL sprogo kontrolės
• Suderinamas su Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1310 nm sprogo režimas siųstuvas ir 1490 nm nenutrūkstamu režimu imtuvas
• 1.244 Gbps DFB lazerinio diodo, 2.488 Gbps. automatinė pavarų DĖŽĖ-TIA imtuvas
• TSSI, TX_SD funkcija yra neprivaloma
• Maksimalus pasiekia 20km
• Darbinės į byloje temperatūros: Standartinis: 0 iki 70° c.
Programos
• GPON ONU P2MP programų

Užsakymo informacija

Dalis Nr.

Duomenų perdavimo sparta

Tinkamas
Tinklo
Programa

Bangos ilgis

Produkcija
Galia
(PSM)

Imtuvas
Jautrumas
(PSM)

DDMI

FGUF-314935P-B2CD

1.25G/2.5G

Klasės B +

T1310 DFB R1490 AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935P-C2CD

1.25G/2.5G

Klasė C +

T1310 DFB R1490 AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Klasės B +

T1310 DFB R1490 AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Klasė C +

T1310 DFB R1490 AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

0.5~5

<-28

Y

Aprašymas
GPON OLT imtuvas FGTx-49313 x-x2CD yra aukštos kokybės modulis su SFP paketas palaiko paprastai Asymetric duomenų norma 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx GPON OLT taikant iki 20 km perdavimo atstumas, ji skirta vienos rūšies pluošto ir naudojama terminalo optinio tinklo ITU-T G.984.2 klasės B + ar ITU-T G.984.2 klasė c +. SC rececptacle.
Funkcijos
• Dvikryptis SFP vienos rūšies siųstuvas-imtuvas
• Karštojo prijungimo ir SC talpykla apie SMF
• Suderinamas su ITU-T G.984.2
• Suderinamas su SFP MSA ir RoHS
• Skaitmeninis diagnostikos sąsaja atitinka SFF-8472 V9.4
• Suardymo režimas signalas aptikti LVTTL suderinama gamyba.
• Sprogo gavo signalo stiprumo indikacija išėjimo
• Suderinamas su Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1490 nm nuolatinai siųstuvą DFB lazeriu
• 1310 nm sprogo režimas imtuvas su APD TIA
• Maksimalus pasiekia 20km
• Darbinės į byloje temperatūros: Standartinis: 0 iki 70° c.
Programos
• GPON OLT P2MP programų
• Prieigos tinkle
• Skaidulų kabinete, pažaboti,

Užsakymo informacija:

Dalis Nr.

Duomenų perdavimo sparta

Tinkamos tinklo
Programa

Bangos ilgis

Išėjimo galia

(PSM)

Imtuvas

Jautrumas

(PSM)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Klasės B +

T1490 DFB R1310 AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Klasė C +

T1490 DFB R1310 AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

1.5~5

<-28

Y

Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 1310 nm daugiamodis optinis/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii sfp genpon-olt-onu-imtuvas lc sfp sx plius dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: 1310 nm daugiamodis optinis/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii SFP genpon-olt-onu-imtuvas lc SFP sx plius gamintojai, fabriko, pagamintas Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop