1310 nm daugiamodis optinis, 1470nm 220m, 10km Dom siųstuvas 10gbase Gigabit SFP Zx adapteris Gbic SFP optinio kabelio jungtis

1310 nm daugiamodis optinis, 1470nm 220m, 10km Dom siųstuvas 10gbase Gigabit SFP Zx adapteris Gbic SFP optinio kabelio jungtis

10GBASE-LRM X2 siųstuvas-imtuvas (PRF, 1310 nm daugiamodis optinis, 220 m, SC, DOM) gaminio detalių OEM & muitinės bendradarbiaudami su įvairių pasaulio klasės OEM gamintojai daugiau nei 8 metai

Function

10GBASE-LRM X2 siųstuvas-imtuvas (PRF, 1310 nm daugiamodis optinis, 220 m, SC, DOM)

Informacija apie

Dalies numeris

X2-10GSR-31

Tiekėjo pavadinimas

Fiberstore

Formos tipas

X2

Max duomenų perdavimo sparta

10Gbps

Bangos ilgis

1310 nm daugiamodis optinis

Max kabelio ilgis

220m

Sąsaja

SC per du aukštus

Optiniai komponentai

FP 1310 nm daugiamodis optinis

Kabelio tipas

PRF

DOM paramą

taip

TX galią

-6,5 ~-0.5dBm

Imtuvo jautrumas

andlt; -14.4dBm

Komercinės temperatūros diapazonas

0 – 70° C (nuo 32 iki 158° F)

HTS suderintos kodas

8517706000

OEM andamp; Muitinės

Bendradarbiaujame su įvairių pasaulio klasės OEM gamintojų daugiau nei 8 metai, Sopofiber yra pateikti individualų ir nebrangius sprendimus, aukštos kokybės visiems poreikiams ir specifikacijas, įskaitant optinio dizaino, mechaninis dizainas, spausdintinių valdyba (PCB) išdėstymą ir elektros projektavimas, programinės įrangos andamp; Programinės-aparatinės įrangos dizainas, integruota surinkimo, konkrečių etikečių, ir tt. Su bangos pardavimų ir palankūs klientų atsiliepimai, Sopofiber turi buvo sparčiai plečiasi visame pasaulyje ir tampa optinio ryšio pramonė pirmaujanti tiekėja. Jei jus sudomino mūsų produktai, prašome nedvejodami susisiekite su mumis.

Pakuotės andamp; Ženklinimas

Tai lengva paimti ir gerai apsaugotą siųstuvas pakuotės buvo paženklintos ir pažymėtos bysopofiberas numatytuosius parametrus. Individualų etiketės ar pakuotės sprendimai pateikiami kaip prašymą.

10GBASE-LR X2 siųstuvas-imtuvas (SMF, 1310 nm daugiamodis optinis, 10 Km, SC, DOM)

Informacija apie

Dalies numeris

X2-10GLR-31

Tiekėjo pavadinimas

Fiberstore

Formos tipas

X2

Max duomenų perdavimo sparta

10Gbps

Bangos ilgis

1310 nm daugiamodis optinis

Max kabelio ilgis

10km

Sąsaja

SC per du aukštus

Optiniai komponentai

DFB 1310 nm daugiamodis optinis

Kabelio tipas

SMF

DOM paramą

taip

TX galią

-8,2 ~ 0.5dBm

Imtuvo jautrumas

andlt; -14.4dBm

Komercinės temperatūros diapazonas

0 – 70° C (nuo 32 iki 158° F)

HTS suderintos kodas

8517706000



Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų 1310 nm daugiamodis optinis, 1470nm 220 m, 10 km dom siųstuvas 10gbase Gigabit Ethernet sfp zx adapteris gbic sfp optinio kabelio jungtis dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Hot Tags: 1310 nm daugiamodis optinis, 1470nm 220m, 10km dom siųstuvas 10gbase Gigabit Ethernet SFP zx adapteris gbic SFP pluošto kabelių jungčių gamintojų, fabriko, pagamintas Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop